קבלני איטום- בידוד יעיל
התזת פוליאוריטןבידוד בפוליאוריטן

קבלני איטום

קבלני איטום

 
עם התקדמות ענף האיטום בשנים האחרונות נוצרה חלוקה להתמקצעות של קבלני איטום לקבוצות התמחות שונות. שם המשחק כאן הוא החומרים איתם עובדים על האיטום, קבלני איטום שונים מתמחים בדרך- כלל בשימוש בחומרי איטום שונים.

 
 אז איך בעצם לבחור קבלני איטום שמתאימים לך?

 
על מנת לבחור קבלן איטום המתאים לעבודת האיטום הנדרשת לך עליך לאפיין תחילה את סוג העבודה הדרושה לך, אפיון שכזה יכול להתבצע על ידך אם יש לך את המיומנות ואם לא אתה יכול לפנות למומחה שיעריך מהי הבעיה. לאחר זיהוי הבעיה יש צורך להתאים לה סוג איטום היטפל בה בצורה מרבית. לאחר שאתם מודעים לכל הבעיות הקיימות אצלכם ואתם יודעים מהו סוג הטיפול הרצוי אליכם לפנות לקבלני איטום המתמחים באותה שיטת איטום האידיאלית לכם.
 
העובדה שקבלני איטום מסוימים אינם מתמחים בתחום איטום זה או אחר אינה מעידה על איכותם, מקצועיותם ומיומנותם. כמו בתחומים אחרים כדוגמת רופאים כל אחד מתמחה בתחום אחר, נכון שישנם רופאים כלליים היכולים לטפל במרבית הבעיות על לעיתים רבות הם יפנו אתכם למומחה בתחום. אין העובדה שהרופא מתייעץ עם מומחה מורידה מערכו, ומנגד אין העובדה שהרופא המומחה יודע לטפל בעיקר בתחומו שלו מורידה מערכו של זה. גם בתחום קבלני איטום יש שיתופי פעולה מתמידים בני הקבלים השונים בין אם זה לצורך להתעדכן עם מומחה בתחום או ללמוד דברים חדשים, כך התחום לומד ומתפתח.
 
לעיתים רבות קבלני איטום מבצעים שיתופי פעולה ועוזרים אחד לשני בתחום התכנון, כל אחד מתמחה בתחום אחר ועוזר לשני בלימוד תחום התמחותו שלו. שיתופי פעולה אלו בין קבלני איטום מאפשרים לתחום להתקדם ולהתפתח וכך להתפרש על כל תחומי האיטום, בצורה כזו קבלני איטום לומדים תחומים חדשים ומתמקצעים לאט בהם בעצמם.
 

 
שיטות איטום שונות בהם אנו מתמחים:

איטום גגות ביריעות ביטמוניות
איטום קירות חיצוניים בחומר איטום שקוף מסוג סילוקסן
איטום מקלחות או חדרים רטובים בחומרי איטום ביטומנים משחתיים
איטום מקלחות או חדרים רטובים בחומרי איטום צימנטים
איטום מרתפים ומקלטים מבפנים
זיפות גגות בזפת , איטום גגות ביריעות
איטום סדקים בקירות וביציקות בטון
איטום גגות מרוצפים ללא הרמת הריצוף
איטום גגות בחומרי איטום אקרילים
קבלני איטום גגות לפרוייקטים גדולים וקטנים
איטום גג הבית בחורף בקיץ ובכל עונות השנה

 


דף הבית טלפון