פוליאוריטן- חברת בידוד יעיל
התזת פוליאוריטןבידוד בפוליאוריטן

פוליאוריטן

בידוד יעיל באמצעות פוליאוריטן

חומר הפלא בתחום הבידוד- הפוליאוריטן הינו חומר בעל כושר בידוד תרמי גבוהה בשל מקדם ההולכה התרמית הנמוך שלו. תכונת הבידוד התרמי של הפוליאוריטן מתאפשרת בזכות המבנה המרחבי שלו המורכב מתאים קטנים סגורים. מבנהו של הפוליאוריטן לא משתנה לאורך השנים ובשל כך שומר שנים ארוכות על בידוד יעיל של החלל, על כן חומר זה נחשב מאוד חסכוני וידידותי לסביבה.
לחומר זה יש וותק של שנים רבות הוא מוכיח את עצמו כבר מזה 30 שנה, אך עם כל זאת פיתוחים תמידיים בתחום הנדסת החומרים מחדשים אותו כל פעם מחדש על מנת להוביל אותו ליצור רמת בידוד אופטימלית.
 

תכונות ייחודיות של החומר:


החומר מאופיין בספיגת מים נמוכה, בשל מבנהו המקורי של תאים קטנים מבודדים מהסביבה הוא מסוגל למנוע חדירת מים ולשמור על כושר בידוד גבוהה. תכונות ייחודיות אלו מקנות לחומר  יכולות בידוד מרשימות הנשמרות לאורך זמן. דחיית המים של חומר זה מאפשרת לו גם יכולות ציפה מרשימות ביחס לנתוני משקל גבוהים.

אם חומר הפוליאוריטן סגור כהלכה ואינו נחשף לשמש או למקורות חום קרובים הוא שומר על אורך חיים גבוהה בהרבה מאשר המתחרים בתחום. פוליאוריטן מוקצף יעיל הרבה יותר משאר החומרים שעם הזמן "גולשים" ומשנים את צורתם דבר המוביל להוספת עלויות והחלפה תדירה של הבידוד. מלבד יתרון באורך חיים על גביי האחרים פוליאוריטן עולה גם על האחרים בתחום "האחידות". פוליאוריטן מוקצף מותז בצורה אחידה בה אין מרווחים שעתידים ליצור "גשרי קור", לעומת זאת שאר החומרים האחרים בתחום לא מסוגלים ליצור שכבה אחידה שכזו שתשמור על כושר בידוד תרמי כה גבוהה.

העבודה עם הפוליאוריטן נוחה במיוחד ומקלה הן על בעל המקצוע והן על הלקוח. פוליאוריטן מוקף מותז על גביי האזורים אותם רוצים לבודד בכך חוסך זמן עבודה יקר, שיטה זו קלה ליישום בהרבה משיטות בידוד אחרות ולוקחת בדר"כ כיום עבודה אחד.

בשל צורתו פוליאוריטן מוקצף מסוגל למלא כמעט כל חלל. שיטת ההתזה מאפשרת גמישות רבה בצורת החלל אותו צריך לאטום. צורות לא שגרתיות של חללים או כאלה המכילים צנרת ומערכות חשמל מורכבות יקבלו בידוד אידיאל שאין כמותו. עם זאת שהפוליאוריטן גמיש הוא בעל תכונות חוזק מכני מרשים הן בעת לחיצה והן באת מתיחה. למרות תכונות מרשימות אלו יש צורך בשכבת בידוד דקה על מנת לאטום את החללים כהלכה ולכן חומר זה מוגדר כחסכוני במיוחד.

 

אזהרת שימוש:


במקרה בו איש המקצוע אותו הזמנתם לא משתמש בחומרים הנכונים לעבודות איטום גגות יכולים לקרות שני תרחישים: בראשון עבודת האיטום לא תחזיק הרבה זמן ותתבלה מהר דבר שיאלץ אתכם להזמין שירות של איש מקצוע לאחר תקופה קצרה. התרחיש השני והיותר מסוכן הוא מקרה בו חומר איטום גגות נשאר ללא אמצעי הבטיחות הנכונים, במקרה כזה יש סכנה לפליטת כימיקאלים לאווירים העלולים לפגוע בבני האדם בסביבתו של חומר הבידוד, סכנה נוספת היא סכנת הידלקות ושריפה כיוון שבלי הסוואה וחומרי הגנה נכונים חומרי איטום גגות עלולים להתלקח.

אם ברצונכם לאטום את הגג בצורה מקצועים ובטוחה חברת בידוד יעיל תשמח לסייע, אנו מתמחים בכל שיטות הבידוד ובעיקר עם שיטת הדגל שלנו החסכונית והידידותית לסביבה- פוליאוריטן.    

 
התזת פולאוריטן לצורך בידוד.
התזת פוליאוריטן בגג
 
   
    
 
 
דף הבית                                                              דף הבית


דף הבית טלפון