בידוד - חברת "בידוד יעיל"
התזת פוליאוריטןבידוד בפוליאוריטן

בידוד פוליאוריטן

בידוד חללים באמצעות פוליאוריטן

 
חברתנו מתמחה כבר מזה שנים בבידוד חללים באמצעות פוליאוריטן. פוליאוריטן הינו חומר בידוד יעיל, חסכוני וידידותי לסביבה בעל וותק של מעל ל30 שנה. חומר זה הינו בעל כושר בידוד גבוהה בשל מבנהו (קצף היוצר שכבה המחולקת ל"חדרים" קטנים ואטומים). פוליאוריטן, אם מותז בצורה יעילה ותקינה יכול להחזיק מעמד שנים רבות, בשונה מחומרים אחרים הוא אינו משנה את צורתו ו"שוקע" ולכן חוסך למשתמש בו כסף רב.
 

חללים חדשים:


בידוד חללים צריך להיעשות בצורה מתוכננת וחכמה, אם לא העלות הכספית יכולה להרחיק שחקים. על מנת לתכנן איטום נכון של בית חדש בעת בניתו או של תוספת למבנה יש צורך להיוועץ עם איש מקצוע אשר בתיאום עם הקבלן האחראי על הפרויקט יתכנן בידוד יעיל שיחזיק לאורך שנים.


חללים בתוך מבנה קיים:


במידה וישנו אזור בו יש שחיקה של חומר הבידוד יהיה צורך בהחלפתו בחדש. על מנת לתקן את הבידוד לתקופה ארוכה אנו ממליצים להשתמש בהתזת פוליאוריטן, דבר המבטיח לכם בידוד איכותי לאורך זמן. כידוע במקרים בו יש צורך בתיקון הבידוד שנשחק מדובר בדרך- כלל בבתים או משרדים בהם יש פעילות שוקקת ועל כן לא ניתן "לרתק" בפעולות שיפוץ נרחבות לאורך תקופה ארוכה.

פתרון התזת פוליאורטן אם כך מושלם למשימת בידוד במבנה קיים, ניתן לבצע עבודה איכותית תוך יום אחד בלבד. בשל סגולותיו של החומר מספיקה שכבה יסודית דקה על מנת להבטיח בידוד תרמי ברמה גבוהה, כמו כן התזת החומר חוסכת זמן רב ומתאימה את עצמה בקלות לחללים אותם פוליאוריטן צריך לבודד.

 

אזהרת שימוש:


במקרה בו איש המקצוע אותו הזמנתם לא משתמש בחומרים הנכונים לעבודות איטום גגות יכולים לקרות שני תרחישים: בראשון עבודת האיטום לא תחזיק הרבה זמן ותתבלה מהר דבר שיאלץ אתכם להזמין שירות של איש מקצוע לאחר תקופה קצרה. התרחיש השני והיותר מסוכן הוא מקרה בו חומר איטום גגות נשאר ללא אמצעי הבטיחות הנכונים, במקרה כזה יש סכנה לפליטת כימיקאלים לאווירים העלולים לפגוע בבני האדם בסביבתו של חומר הבידוד, סכנה נוספת היא סכנת הידלקות ושריפה כיוון שבלי הסוואה וחומרי הגנה נכונים חומרי איטום גגות עלולים להתלקח.

אם ברצונכם לאטום את הגג בצורה מקצועים ובטוחה חברתנו תשמח לסייע, אנו מתמחים בכל שיטות הבידוד ובעיקר עם שיטת הדגל שלנו החסכונית והידידותית לסביבה- פוליאוריטן.    
   דף הבית                                                                     דף הבית


דף הבית טלפון