בידוד קירות בחברת בידוד יעיל
התזת פוליאוריטןבידוד בפוליאוריטן

בידוד קירות

הדרך היעילה ביותר לבידוד קירות: בידוד על ידי פוליאוריטן!

רעשים מן החוץ ונזקי מים קשים עלולים לחדור את הקיר כאשר אין לו בידוד איכותי ותואם, על כן בידוד קירות הינו הכרחי ונחוץ בכל בית ובכל מבנה על מנת לסנן את הרעשים וכן למנוע נזקים מיותרים כמו רטיבות ועוד. הדרך הטובה ביותר לבודד את הקיר מן החוץ ולהגן עליו היא על ידי חומר איכותי אשר נקרא פוליאוריטן. החומר פוליאוריטן מוקף ובעל יתרונות רבים אשר יוצרים בידוד מקסימאלי לקיר שלכם.


החשיבות הגבוהה של בידוד קירות

האם כל קיר זקוק לבידוד? התשובה היא כן ולא. כמובן שאם הקיר עשוי בטון דחוס ובעובי עבה במיוחד יתכן ולא נדרש בידוד, אך רוב הקירות אם של בתים ואם של מבנים אחרים אינם בנויים בצורה כזו ובוודאי כאשר מדובר בקירות גבס, למעשה, רוב הקירות זקוקים לבידוד איכותי על מנת לסנן רעשים ונזקים שונים כמו למשל נזקי גשם הגורמים לרטיבות דבר השם את תחום בידוד הקירות בחשיבות גבוהה במיוחד ובצורך בנתינת פתרון איכותי. הפתרון היעיל, החסכוני והעמיד ביותר הינו: בידוד קירות על ידי פוליאוריטן מוקצף.
 

היתרונות הבולטים של החומר פוליאוריטן אשר הופכות אותו לאידיאלי בבידוד קירות:

חומר הפוליאוריטן הינו חומר דחוס אשר נעשה בו שימוש כאשר הוא מוקצף ונחשב לאידיאלי ביותר בתחום של בידוד קירות מאחר והוא בעל יתרונות מרכזיים והכרחיים, כמה מן היתרונות:
  • הרכב החומר- מבנה דחוס של תאים קטנים המונעים חדירה של מים.
  • אחידות המונעת מרווחים מיותרים של החומר על ידי הקצפה- כאשר החומר מוקצף ומותז על ידי מומחה הוא אחיד וללא מרווחים מיותרים אשר דרכם עלולים לחדור מים או רעשים בלתי מסוננים.
  • יכולת ספיגה נמוכה ביותר של מים- תכונת החומר הבולטת היא שיכולת הספיגה של המים שלו היא נמוכה ביותר וכך נפתרת הבעיה של רטיבות.
  • שיטת עבודה פשוטה ויעילה ביותר- כאשר העבודה נעשית על ידי אנשי מקצוע מומחים ומיומנים, היא פשוטה ויעילה ולא משאירה מקום לטעויות.

חברת בידוד יעיל מבטיחה לכם שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר על ידי צוות מומחים מנוסה ומיומן, שירות אדיב ומחירים מצוינים, התקשרו אלינו עוד היום.


דף הבית טלפון