בידוד מרתפים- בידוד יעיל
התזת פוליאוריטןבידוד בפוליאוריטן

בידוד מרתפים

בידוד מרתפים – זה בידוד יעיל!

 
מרתפים הם מבנים שנמצאים מתחת לפני הקרקע, ומשמשים למטרות שונות, כמו מחסנים, חניונים וכן הלאה. בידוד מרתפים הוא חיוני, שום שמתחת לאדמה ישנה סכנה גדולה במיוחד של רטיבות, אשר מחלחלת מן האדמה שסביב המבנה. חברת בידוד יעיל מבצעת בידוד מרתפים בצורה מקצועית ואיכותית, בעזרת שימוש בחומר בידוד יעיל במיוחד – פוליאוריטן מוקצף.
 

בידוד מרתפים

 
כאשר בונים מבנה חדש, יש צורך לקחת בחשבון, נוסף לתנאים סביבתיים אחרים, גם את סוג האדמה שבה ממקמים את המבנה. סוג האדמה משפיע על תכונות רבות של הבנייה, ובמיוחד על סוג האיטום הנדרש למבנה כולו, ולמרתפים בפרט. בידוד מרתפים חייב להיעשות בצורה מקצועית ואיכותית, שאם לא כן, מים מן האדמה שסביב המרתפים יחלחלו אל תוך המרתפים עם הזמן, ויגרמו לנזקים חמורים, חלילה, אשר עלולים להשפיע לא רק על המרתפים עצמם, אלא על המבנה כולו. למעשה, ישנם שני סוגים עיקריים של בידוד מרתפים – הסוג הראשון הוא זה שנעשה במקביל לבנייה של המרתף ושל המבנה כולו, יחד עם האיטום והבידוד של כל המבנה, והסוג השני הוא בידוד מרתפים שנעשה לאחר שהמבנה כבר בנוי, על מנת לתקן כשלים שונים של הבידוד.
 

בידוד מרתפים בפוליאוריטן

 
לרוב, במיוחד כאשר מתקנים כשלים של בידוד מרתפים, ישנה עבודת הכנה רבה בבחירה של סוג הבידוד המתאים ביותר למקום. במרבית המקרים, השיטה החדישה של בידוד מרתפים באמצעות פוליאוריטן מוקצף מתאימה לכל סוגי המרתפים ולכל מצב שבו נתון המרתף. ניתן לבחור, בהתאם לצורך, בין שימוש בלוחות פוליאוריטן מוקצף לבין שימוש בפוליאוריטן בהתזה, אולם כך או כך, מדובר בחומר מבודד יעיל במיוחד, אשר פותר את מרבית בעיות האיטום והבידוד במרתפים.
 
בידוד יעיל
 
חברת בידוד יעיל מבצעת בידוד מרתפים בצורה היעילה ביותר, בעזרת שימוש בפוליאוריטן מוקצף, ודואגת ליצירה של מרתפים מבודדים בצורה מקצועית, אשר מונעת כניסה של מים ומגנה על המרתפים עצמם ועל המבנה כולו.
 

צריכים לבצע בידוד מרתפים? 

פנו עוד היום לחברת בידוד יעיל ותקבלו בידוד מרתפים איכותי בעצרת פוליאוריטן מוקצף, באיכות גבוהה במיוחד ועם שירות מושלם!דף הבית טלפון