בידוד גגות בחברת בידוד יעיל
התזת פוליאוריטןבידוד בפוליאוריטן

בידוד גגות

 

בידוד גגות עושים בחברת בידוד יעיל!

 
בידוד גגות הוא תהליך חשוב מאד, שנועד למנוע כניסה וחלחול של מים לגגות של מבנים, על מנת למנוע מצב של רטיבות במבנה כולו. חברת בידוד יעיל מתמחה בביצוע של בידוד גגות באמצעי חדיש ויעיל – התזת פוליאוריטן, אשר משמשת לבידוד איכותי ומקצועי.
 

בידוד ואיטום

 
לבידוד ואיטום של גגות מכל סוג שהוא ישנה חשיבות רבה מאד. הגג של המבנה הוא החלק במבנה שחשוף, יותר מכל חלק אחר במבנה, לפגעי מזג אוויר באופן כללי, ולגשמים באופן מיוחד. גג שאינו מבודד כראוי עלול ליצור מצב שבו הגשמים מחלחלים דרך הגג אל המבנה כולו, ויוצרים רטיבויות, עובד ושחיקה של המבנה. לכן, חשוב מאד לבצע בידוד גגות בצורה יעילה ומקצועית, על מנתל מנוע חדירה של גשמים. בידוד גגות חשוב גם על מנת לשמור על הטמפרטורה של המבנה בכל ימות השנה: בחורף – למנוע מהמבנה להתקרר בצורה מוגזמת, ובקיץ – למנוע התחממות יתר.
 

פוליאוריטן לגגות

 
בידוד גגות נעשה בעזרת מגוון שיטות, חלקת ותיקות מאד וחלקן חדישות יותר. אולם השיטה החדישה והאיכותית ביותר היא בידוד גגות באמצעות שימוש בפוליאוריטן מוקצף. השימוש בפוליאוריטן נעשה באחת משתי צורות – או באמצעות לוחות מוכנים של פוליאוריטן מוקצף, אשר מבודדים את הגג מפני הפגיעות השונות, או באמצעות התזה של פוליאוריטן מוקצף, אשר מיועדת לאזורים קטנים וגדולים כאחד, ויוצרת שכבת בידוד והגנה מושלמת בכל מקום שבו מתיזים את החומר. לפוליאוריטן כושר גבוה במיוחד של בידוד תרמי, וכך הוא מסייע לשמירה על הטמפרטורה של המבנה בקלות וביעילות. הפוליאוריטן גם סופג מים ברמה נמוכה מאד, וכך יכולות הבידוד והאיטום שלו נשמרות לאורך שנים רבות. המשקל הנמוך של הפוליאוריטן המוקצף מהווה גם הוא יתרון, אשר הופך את שיטת הבידוד הזו לנפוצה יותר ויותר עם הזמן.
 

בידוד יעיל

 
חברת בידוד יעיל עושה בפוליאוריטן המוקצף את השימוש הטוב ביותר לבידוד גגות, על מנת להעניק לכם את התוצאות הטובות והאיכותיות ביותר.
 
רוצים לבצע בידוד גגות? בואו לעשות זאת בעזרת פוליאוריטן מוקצף, עם חברת בידוד יעיל!
 


דף הבית טלפון