איטום גגות- בידוד יעיל
התזת פוליאוריטןבידוד בפוליאוריטן

איטום גגות

בידוד יעיל הינה חברה מובילה בתחום הבידוד באמצעות פוליאוריטן. באמצעות חומר שימושי זה ניתן לבודד ולאטום כמעט כל סוג של חלל, בין אם מדובר בקיר או בגג. אנו עושים מאמצים מרובים על מנת להביא את התוצאות המרביות ללקוחותינו ועל כן אנו מעדיפים להשתמש בחומרי איכות חיסכוניים כמו פוליאוריטן.
איטום ביריעות ביטומניות


איטום גגות- מתי יש לקרוא לאיש מקצוע?

פעמים רבות אנו נתקלים בבעיית איטום גגות כאשר אנחנו נתקלים במפגע שהבלאי באיטום הגג יצר. מופעים כגון נזילת מים מהתקרה, פרצי אוויר לא מוסברים בחדר או לחות גבוהה בקירות או בחדר עצמו יכולים לנבוע מאיטום גגות שחוק ובלוי. על מנת לוודא שאכן כך הדבר יש צורך באיש מקצוע בתחום איטום גגות או מהנדס מקצועי, רק הוא יכול לאפיין האם הבעיה היא אכן באיטום. אנשי מקצוע כגון אינסטלטורים ושיפוצניקים לעיתים יגידו שהבעיה היא בתחום האינסטלציה או הבניה, לעיתים הם גם יגידו זאת בשל חוסר ידע מקצועי ולא מתוך בתחום איטום גגות ולא מתוך רצון להזיק ולהרוויח על גבכם ולכן ניתן להעזר בשירותי בדק בית של מהנדס מומחה לאיתור נזילות בגג ביתכם ולמצוא את התקלה.


ממה כדאי להיזהר?

בתחום רחב כמו איטום גגות יש מספר רב של שיטות וחומרים בהם משתמשים אנשי מקצוע על מנת לאטום את הגג. לעיתים אנשי מקצוע לא מיומנים עלולים להשתמש בחומרים שלא מתאימים לסוג עבודת האיטום אליה הם הוזמנו. במקרה בו איש המקצוע אותו הזמנתם לא משתמש בחומרים הנכונים לעבודות איטום גגות יכולים לקרות שני תרחישים: בראשון עבודת האיטום לא תחזיק הרבה זמן ותתבלה מהר דבר שיאלץ אתכם להזמין שירות של איש מקצוע לאחר תקופה קצרה. התרחיש השני והיותר מסוכן הוא מקרה בו חומר איטום גגות נשאר ללא אמצעי הבטיחות הנכונים, במקרה כזה יש סכנה לפליטת כימיקאלים לאווירים העלולים לפגוע בבני האדם בסביבתו של חומר הבידוד, סכנה נוספת היא סכנת הידלקות ושריפה כיוון שבלי הסוואה וחומרי הגנה נכונים חומרי איטום גגות עלולים להתלקח.

שיטת איטום ביריעות


שיטת איטום בזיפות  
 
שיטת איטום בהתזה


אם ברצונכם לאטום את הגג בצורה מקצועית ובטוחה בידוד יעיל תשמח לסייע, החברה מתמחה בכל שיטות האיטום ובעיקר עם שיטת הדגל שלנו החסכונית והידידותית לסביבה- יריעות ביטומניות.
 


דף הבית טלפון